, Revolt gra do pobrania 

Revolt gra do pobrania

Listen to My Heart

Witam.
Jestem na tym forum nowy ale w bitewniaki bawie się kilkanascie lat. Chciałbym zaprosić Was do testów gry, którą kończę i wprowadzam w fazę "cięższych" testów.
Wszystko znajduje się narazie pod adresem:

http://www.revolt.pl/inne/battleboard/

i jest do pobrania za darmo.

Najważniejsze właściwości:

Skala gry: bataliony, pułki
Skala bitew: Brygada, Dywizja
Skala terenu: 1:1000
Skala figurek i modeli: 1.72, 15 mm, 18 mm
Liczebność 1f = 10 - 20

Jest to druga edycja gry (poprzednia jako mało znane "wyzwolenie")
Polskojęzyczna
Karty zdarzeń
System dowodzenia
Odzwierciedla struktury armii
Nietypowy układ ruchów odzwierciedla ruchiwośc kawalerii
Realistyczna walka (zdobywanie pola, wycofanie, 3 rodzaje defensywy przed szarżą i inne)
Realistyczna artyleria (rodzaje ostrzału, , wpływ terenu, przygotowanie artyleryjskie)
Uwzględnia czasochłonność operacji taktycznych
Jest do niego księga armii europejskich i ipomoce do gry

I najważniejsze:
Będę brał poważnie pod uwagę wszystkie sugestie i spostrzeżenia.

zapraszam do testów.

PozdrawiamSprawa jest prosta - jeśli producent nie udostępnił tej gry do pobrania/nie oświadczył, że jest dostępna za darmo, to nie jest darmowa. Gdyby była, to raz, że pojawiłyby się newsy, a dwa, że gierkę można by znaleźć na renomowanych stronach takich jak gamershell czy fileplanet. Nie byłyby to też ripy, tylko pełne wersje.
Jest za to pełno stron w necie typu cvr czy cda wlaśnie, które myślą, że mogą wrzucać coś, co mało waży i ma z 8 lat. A są tam też gry takie jak Age of Empires, lol.
Nie uważam też, żeby to była tak stara gra, że można by ją określić jako abandonware.
http://en.wikipedia.org/wiki/Re-Volt - tu na bank byłoby jakieś info na ten temat.
Dla mnie temat jest zamknięty, bo nic nie świadczy, że ta gra jest do pobrania za darmo.
Róbcie sobie co chcecie, ale nie chwalcie się na forum skąd ją macie i nie wciskajcie mi, proszę, że jest to freeware.
Ten post był edytowany przez MikeL dnia: 27 Luty 2009 - 02:02TDU tylko i wyłącznie. Już pocą mi się dłonie na myśl o TDU2 ^^

Jeszcze fakt, Re-Volt... dobre też było Drift City (gra mająca z driftem w zasadzie niewiele wspólnego).

Od siebie polecam też GRIDa, po sieci naprawdę fajnie się ściga. Ale do tego kiera albo pad - ja używam tego drugiego.

PS: Do RV najlepiej pobrać RV-House - fajny manager do online'owych potyczek.Czy wie ktoś, gdzie można pobrać ostatnią wersję tej gry, albo wszystkie patche ???
Mam wersję 1.00 i ma ona kilka błędów :) ?????
Na takiej stronie? Oczywiście, że nie. Jak chcesz mogę napisać w paincie "hydro2: licencja freeware" i powiesić na jakieś www - skoro dla ciebie to takie zobowiązujące. :E
Skoro żaden szanujący się portal nigdy nie podał informacji o tym, że gra stała się darmowa oraz skoro z żadnego takiego portalu nie można jej pobrać, to sprawa jest oczywista i nie próbuj wmawiać myszy, że jest słoniem.
Dla mnie EOT, i tak za dużo czasu na to poświęciłem.

OK to z innej strony. Po 1 - jest to zbyt poważny serwis, by pisał takie rzeczy. Gdyby tak było i by to sprawdzili, serwis mógłby mieć kłopoty, a wątpie by ryzykowali. Po 2 - to nie 1 serwis a 5. Po 3 - dlaczego w takim razie odkąd gra pojawiła się do ściągnięcia właśnie na tej stronie jako pierwszej, na wszystkich forach (w tym ppc), czyli ściślej mówiąc w roku 2007, pojawiły się posty że gra do ściągnięcia za darmo ? Skąd to się wzięło? (przeglądnij Pure'a Fraz itd. Linków Ci nie dam bo regulamin forum tego zabrania, ale na PPC masz coś takiego jak index i wejdź w temat Re-volt a nie Revolt, czyli mod do CoD). Dlaczego nie bierzesz pod uwagę faktu, że jakiś serwis mógł wykupić licencję tej gry i udostępnić ją za darmo ? Dlaczego nie bierzesz pod uwagę faktu, że przez to też zniknęła oficjalna strona gry, bo takowej nie ma ? Dlaczego nie bierzesz pod uwagę faktu, że mogły powstać przy zakupie owej licencji warunki, że nie producenci będą to nagłaśniali tylko Ci, którzy wykupili licencję na tą grę i że to oni ogłaszają, że udostępniają ją ludziom za free ? !! I jeszcze jedno: Wymień mi chociaż jeden tytuł, który seriwsy, które wymieniłem (CDA, Instalki, CVR i w ogóle te co wymieniłem) udostępniły grę za darmo a nie miała ona oficjalnego potwierdzenia. No wymień a nie wiem, chyba Cię Bogiem nazwę. Znajdź mi chłopie nawet program, który udostępnili za darmo a na oficjalnej stronie jest płatny i można pobrać tylko triala/demo.
Edit - no Mikel - coś długo nie odpisujesz :E Czyżbyś szukał takiej aplikacji i miał z tym problem ? :> Ano będziesz miał i inni też będą mieli. Te serwisy nie mogą sobie pozwolić na coś takiego, jak udostępnianie czego kolwiek bez licencji i jeszcze sobie pisać - freeware. Wszystko co jest na tych stronach jest całkowicie darmowe i legalne do downloadu.
Ten post był edytowany przez hydro2 dnia: 27 Luty 2009 - 13:20